Najlepiej dopasowany biustonosz

Wszystkie wiemy, jak to jest czuć się w dobrze dopasowanym biustonoszu; najlepsze z nich są jak przedłużenie Twojego ciała, prawie nieważkie i niezauważalne. Co sprawia, że biustonosz jest idealnie dopasowany? Jest to właściwie kombinacja kilku rzeczy. Najprościej rzecz ujmując, najlepiej dopasowany biustonosz całkowicie otula piersi, wydobywając je spod pachy i odrywając od klatki piersiowej, dzięki czemu piersi są uniesione do przodu. Wszystko to dzieje się, gdy biustonosz leży płasko przy ciele, bez żadnych zmarszczek czy fałd - ani w biustonoszu, ani na ciele. Aby biustonosz był idealnie dopasowany jako całość, każda jego część musi spełniać swoje zadanie. Przyjrzyjmy się zatem poszczególnym częściom biustonosza i temu, jak powinny być dopasowane. Miseczki Miseczki w pełni obejmują piersi i są wyprofilowane tak, aby dopasować się do indywidualnych kształtów użytkowniczki. Tak, istnieją różne stopnie pokrycia górnej części piersi, ale dolna część miseczki musi całkowicie obejmować pierś. Jeśli miseczki są zbyt duże, piersi nie są w pełni podtrzymywane i będą zwisać w otwartych przestrzeniach, a biustonosz będzie wyglądać workowato. Chociaż może to być wygodne, stałe przyciąganie grawitacji do tkanki otaczającej piersi prowadzi do nieatrakcyjnych rzeczy w przyszłości, nie wspominając o tym, co to robi z ogólnym profilem ciała już teraz. I jeszcze jedna zła wiadomość: źle dopasowane miseczki mogą również sprawić, że wierzchołek piersi będzie skierowany na zewnątrz, a nie na wprost, co również jest nieatrakcyjne. Jeśli miseczki są za małe, oprócz dyskomfortu, biustonosz nie będzie leżał płasko na ciele - będzie falował, a ciało użytkowniczki może być również pofałdowane, ponieważ wyciska się spod biustonosza https://kusicielka.sklep.pl . Mostek Mostek obejmuje przestrzeń między piersiami, przylegając płasko do ciała i ustawiając miseczki i fiszbiny w precyzyjnej pozycji, tak aby podtrzymywały piersi. Jeśli mostek jest zbyt szeroki, miseczki są zbyt oddalone od siebie i biustonosz odstaje od ciała, tworząc coś w rodzaju uni-cup, który nie podtrzymuje i nie podtrzymuje skutecznie piersi. Z drugiej strony, jeżeli mostek jest zbyt mały, piersi są ściśnięte.

Bezpieczeństwo korzystania z Biustonosze push up

Mostek jest tak ważny dla ogólnego dopasowania biustonosza, że dużą część procesu mierzenia poświęcam właśnie na określenie kształtu i rozmiaru mostka. Opaska Z mojego wpisu o anatomii biustonosza dowiedziałaś się, że obwód biustonosza jest kluczowy dla podtrzymania piersi Biustonosze push up . Jeśli ramiączko nie jest wystarczająco szerokie, aby poradzić sobie z naciskiem wywieranym na podtrzymanie biustu, pojawiają się dwa złe efekty. Pierwszym z nich jest to, że zadanie podtrzymywania piersi zostanie przeniesione na ramiączka, co może powodować ból barków, a nawet ramion. Drugim efektem jest to, że tułów będzie się rozszerzał ponad górną część ramiączek, co jest nieatrakcyjnym profilem, nawet pod ubraniem.

Gdzie szukać Biustonosze push up

Podczas gdy biustonosze mają niemal powszechnie małe obwódki, tylko małe piersi mogą sobie z nimi poradzić. Większość kobiet potrzebuje większej opaski, aby podtrzymać biust. Opaska nie powinna być zbyt ciasna ani zbyt luźna, ale powinna być przylegająca. Jeśli opaska jest zbyt luźna, biustonosz może się przesuwać, co zazwyczaj oznacza, że piersi ciągną tył opaski do góry, podczas gdy z przodu zwisają w dół. Może to być wygodne, ale biustonosz najwyraźniej nie spełnia swojego zadania. Zbyt ciasna opaska będzie niewygodna i będzie zbyt mocno przyciągać cały biustonosz do ciała, przez co ciało będzie wystawać z biustonosza. Druty Druty znajdują się bezpośrednio pod biustem, przylegając do ciała i dopasowując się do jego średnicy. Dzięki takiemu dopasowaniu druty mogą spełniać swoje zadanie, polegające na rozłożeniu nacisku na obwód biustonosza.

Jak optymalnie korzystać Biustonosze push up

Jeśli druty są zbyt małe, będą wbijać się w tkankę piersi, co jest bolesne. Jeśli są zbyt duże, będą się wkłuwać w ciało. Jeśli druty nie są prawidłowo dopasowane, mogą również przesuwać się i skręcać.

Szczegółowe dane Biustonosze push up

Jak możesz sobie wyobrazić, źle dopasowane druty sprawiają, że dzień jest długi i niewygodny. Ponieważ druty produkowane są tylko w kilku długościach o standardowej krzywiźnie, trudno jest znaleźć dobre dopasowanie z półki.

Najpopularniejsze z Biustonosze push up

Dla moich klientów przycinam druty do odpowiedniego rozmiaru i w razie potrzeby zmieniam ich kształt, aby dopasować je do wymiarów klienta. Ramiączka Idealnie byłoby, gdyby ramiączka biustonosza przebiegały w linii od wierzchołka piersi do połowy ramienia, jednak wiele kobiet woli nosić ramiączka dalej na ramieniu. Nie stanowi to problemu, o ile tylna taśma jest równoległa do podłogi, a miseczki biustonosza znajdują się na odpowiedniej dla danej użytkowniczki wysokości. Ramiączka nie powinny się zsuwać, przesuwać ani wpijać w ramiona ani w żadne inne miejsce. Osoba nosząca biustonosz powinna ledwo zauważać ich obecność. Jeśli ramiączka wbijają się w ramiona, poza bólem, z czasem może powstać w tym miejscu trwałe wgłębienie.

Zaprzyjaźnione strony:

Bielizna i biustonosze

Bielizna damska

Stanik do karmienia

This blog post is actually just a Google Doc! Create your own blog with Google Docs, in less than a minute.