Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Kullanım Alanları

Otomatik kepenk sistemleri genelde işyerlerinde tercih edilir. Ancak evlerde de kullanıma uygundur. Örneğin garaj kapıları ve bahçe kapılarında kullanıma uygundur. Hem kapı görevi görüp hem de koruma sağlamak bakımından kepenk çeşitleri son derece kullanışlı ürünlerdir. Kepenk çeşitleri güvenlik sağladıkları için yaygın bir kullanıma sahiptir.

Otomatik kepenk çeşitlerinin yanı sıra yangına dayanıklı kepenk modelleri de mevcuttur. Bu tür kepenkler yangın alanlarında sıklıkla kullanılır. Dışarıda olası yangın durumları ile karşılaşılsa da içeri alevlerin girmesini önler. Böylece ortamı olası kazalardan da korumuş olursunuz. Ayrıca ek maliyet harcamak durumundan da kaçınmış olmanız mümkündür.

Kepenk Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kepenk fiyatları pek çok kritere göre belirlenir. Öncelikle malzeme kalitesi, dış malzemesi, manuel ve otomatik olması ile beraber taşımış olduğu fonksiyonlar da fiyatlarda etkendir. Örneğin yangına dayanıklı kepenk modelleri daha pahalıyken, otomatik kepenk ücretleri de yüksekken manuel kepenk fiyatları daha uygundur. Bu durumda konfor verecek modellerin seçilmesi daha doğru olur. Siz de Firus sitesinden güvenle kepenk fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

This blog post is actually just a Google Doc! Create your own blog with Google Docs, in less than a minute.